O nás

UNIKÁTNÍ SPOJeNÍ
NAKUPOVÁNÍ A ZÁBAVY

Projděte se ulicemi ve stylu Staré Prahy, objevte kouzlo outletového nakupování se slevami 30 až 80 % každý den, zažijte nevídané dobrodružství tváří v tvář dinosaurům ve světově unikátním Dinosauria Museum Prague, vstupte do pohádkového světa včelky Máji v největším krytém zábavním parku v Čechách Majaland Praha, prohlédněte si výstavu 200 ikonických automobilů a motocyklů světových značek v Classic Cars Gallery nebo si jen vychutnejte kávu na terase při sledování přistávajících letadel. Pro každého máme něco.

POP Airport je unikátní outletové a zábavní centrum, které najdete v blízkosti pražského letiště Václava Havla.

prague airport city

POP Airport patří do širší oblasti, kde sídlí pražské letiště, a kde navíc i skvěle nakoupíte a pobavíte se. Proto jsme se zcela přirozeně připojili k novému projektu Prague Airport City.

udržitelnoSt

Osud naší planety nám není lhostejný. Proto je směřování k udržitelné budoucnosti jednou z našich strategií.

Ubytování

Cestujete z daleka a hledáte ubytování? Vybrali jsme pro vás několik hotelů, kde se můžete ubytovat.

Spolupracujte S námi

Staňte se naším partnerem a získejte unikátní výhody pro své klienty a atraktivní bonusovou finanční odměnu pro sebe.

kontaktní informace

Kontakt pro veřejnost

+420 702 222 433 info@pop-group.cz

!layout:contact_section_address!

POP Airport

Ke Kopanině 421
252 67 Tuchoměřice
Praha - Západ

!layout:contact_section_media!

Ondřej Pechar

Kontakt pro PR
media@pop-group.cz
Pro média

10 DŮVODŮ PROČ NAVŠTÍVIT POP AIRPORT

otočíme vአpohled
na nakupování
a zábavu

200+

světových
značek

80 outletových
obchodů

V 80 outletových obchodech s více než 200 značkami, bez ohledu na sezónu, nakoupíte módu, sport, obuv, doplňky, potřeby pro domácnost, kosmetiku a další zboží.

Pokračovat
- 80 %

slevy

výhodné
outletové ceny

Užijete si kouzlo outletového nakupování za nejvýhodnější ceny. Vše nakoupíte se slevou minimálně 30 %, ale vybrané zboží často až s 80% slevou oproti cenám v běžných obchodech.

Pokračovat
57

unikátních
fasád

interiér v deSignu Staré prahy

Za jedinečný design ve stylu staré Prahy jsme získali prestižní ocenění Best of Realty.

Pokračovat
154+

milionů let
zpět v čase

Světově unikátní muzeum

Vydáte se až 200 milionů let nazpět mezi dinosaury. Ohromí vás opravdové kostry dinosaurů, modely jako živé nebo 6000 exponátů ve sbírce Geosvět. Nadchnou i špičkové VR technologie.

Pokračovat
13000+

metrů2 zábavy

zábavní rodinný park

Užijete si nekončící zábavu na fantastických atrakcích pro malé i velké v největším krytém zábavním parku v Čechách, nově i s venkovní částí. Navíc se dozvíte i spoustu zajímavostí o včelách v naší Včelí univerzitě.

Pokračovat
200+

ikonických
vozů

expozice
klaSických vozů

Jen u nás najdete Engine Classic Cars Gallery, kde je k vidění více než 200 vozů ikonických značek včetně jedinečné sbírky Porsche. Dokonce si zde můžete pronajmout i VIP kryté parkovací stání.

Pokračovat
400+

letadel denně

Spot
pro pozorování
letadel

Naše vyhlídková terasa je jedním z nejlepších tzv. spottingových míst na pozorování letadel v Praze. Součástí terasy je i unikátní velkoplošná obrazovka, kde lze sledovat informace o konkrétním letu a letadlu.

Pokračovat
6+

restaurací
a kaváren

kvalitní reStaurace a kavárny

V našich restauracích si vychutnáte á la carte menu i rychlé občerstvení, v kavárnách pro změnu prvotřídní kávu a dezerty.

2000+

parkovacích míst

bezproblémová
doprava

Jedete-li autem, sledujte značení "Směr letiště”, a u nás pak zdarma zaparkujte. Od metra linky "A" stanice Nádraží Veleslavín vás dopraví příměstská linka 414. V autobuse platí stejný tarif jako pro Prahu (tarif 0).

Pokračovat
32000+

metrů2 plochy

velkorySý
a vzduŠný interiér

Díky velkorysému prostoru o velikosti pěti fotbalových hřišť se u nás nikdy nebudete tlačit v davu. Prostory jsou v létě klimatizované a v zimě vytápěné, takže se budete cítit vždy komfortně. Navíc nemusíte vycházet ven. Vše najdete pod jednou střechou, která zaručuje dostatek denního světla na širokých nákupních ulicích i náměstíčkách.

pop family

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody