čLeNSTVÍ
V POP FAMILY

Objevte unikátní svět nakupování a zábavy v POP Airport. Staňte se součástí POP Family a svět výhod vám bude ležet u nohou. 100 Kč na první nákup vstupenky do muzea nebo zábavního parku, sleva na první nákup, sezónní výprodejové akce, exkluzivní eventy a mnoho dalších. Registrujte se do POP Family a získejte výhody dostupné pouze pro členy.

100
korun sleva na vstupenky
4
výprodejové akce ročně
80%
max. sleva na produkty

ReGISTRAčNÍ
FORMULÁŘ

Slevový kód vám přijde prostřednictvím SMS na zadané telefonní číslo.

Vstupenka se slevou 100 Kč

zvýhodněné vStupy

Pro členy POP Family máme připravenou slevu 100 Kč na nákup první dospělé vstupenky. Stačí se registrovat, obdržet slevový sms kód, při nákupu vstupenky použít sms kód a sleva je vaše. Užijte si výhodně světově unikátní Dinosauria Museum Prague nebo zábavní park Majaland Praha.

Ceny jako nikde jinde

pop night Shopping

Čtyřikrát ročně připravujeme pro naše členy unikátní výprodejovou akci, na které pořídíte vaše oblíbené značky s mimořádnou slevou až 80 % proti běžným cenám. Aby nakupování bylo ještě zábavnější, po celý večer vás čeká i doprovodný program.

Členové na prvním místě

výhody každý týden

Každý týden připravujeme pro naše členy spoustu výhodných nabídek. Abyste byli stále v obraze, každý týden vám zašleme newsletter s týdenní nabídkou extra výhodných produktů, informace k výprodejovým akcím nebo pozvánky na speciální akce v Dinosaurii či Majalandu.

Dárek na uvítanou

Sleva 10 % pro nováčky

Vážíme si toho, že jste s námi. A jako dárek na přivítanou máme pro každého nového člena připravený dárek: 10% slevu na váš první nákup. Stačí se jen zaregistrovat a před prvním nákupem se zastavit na informacích přímo v POP Airport.