home & cook


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

hccztuchomerice@groupeseb.com
731 136 955

Ve čtvrtek 2. 11. 2023 dopoledne bude jednotka z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Home & Cook je outlet s kuchyňským zbožím od nejkvalitnějších světových výrobců. Tento obchod vám nenabízí pouze samotné kuchyňské spotřebiče, ale také různé kuchyňské doplňky. Veškeří výrobci jsou zárukou maximální kvality a dlouhé tradice výroby ve svém oboru. 

Mezi nejvěhlasnější patří špičkové kuchyňské spotřebiče globálně prověřených značek. Značky jako Tefal se věnují především takzvanému černému nádobí. Tedy různým druhům pánví, pekáčů, plechů a dalších varných i pečících potřeb. Vše pochopitelně s maximálními ohledy na ekologii a kvalitu materiálu.

Značka Rowenta oproti předchozímu brandu vyniká v elektronice. Můžete od ní získat především menší kuchyňské spotřebiče, na které se můžete vždy spolehnout. Pro milovníky kávy nabízíme také stroje na výrobu kávy a příslušenství od známé značky Krups. Home & Cook se pro vás může stát tím nejlepším partnerem pro kompletní vybavení pohodlné domácí kuchyně. Přijďte se přesvědčit osobně.


Prodávané značky

domácí potřeby elektronika kuchyňské doplňky malé spotřebiče

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody