krupS

KrupS

Společnost Krups byla na světový trh uvedena již v roce 1846 jako výrobce mimořádně kvalitních a přesných průmyslových vah. Původem německá firma založená Robertem Krupsem ale na svůj vzestup čekala až do poválečné období šedesátých let, kdy docházelo k obnovení a růstu německé produkce a ekonomiky. 

Tehdy se společnost rozhodla přejít do lukrativního trhu domácího spotřebního zboží. Během několika dalších let se staly výrobky společnosti Krups nejčastějším prodejním artiklem do německých domácností. Především 3Mix z roku 1959 anebo kávovar ONKO z roku 1961 se staly legendami této společnosti.

Současná společnost Krups se stále zaměřuje na výrobu domácích spotřebičů. Nejpopulárnějšími jsou i nadále automatické kávovary Krups, jejichž největší rozmach přišel ve spolupráci se společností Nestlé. V pozadí ale rozhodně nezůstávají ani další kvalitní kuchyňské přístroje a spolehlivé domácí spotřebiče společnosti Krups.

Značku Krups naleznete v outletovém obchodu Home & Cook, který se nachází v . Objevíte v něm i další značky jako Tefal či Rowenta. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody