tefal

Tefal

Tefal je velice oblíbeným výrobcem domácích spotřebičů. Nejvíce značku proslavily především vysoce kvalitní roboti, mixéry anebo kontaktní grilly od společnosti Tefal. Svoje velké zastoupení mají nejen v kuchyňské technice, ale i nástrojích v čele s kvalitními pánvemi a hrnci.

 

Společnost Tefal byla založena ve Francii v roce 1956. Zakladatelem značky je Marc Grégoire. Obchodní název Tefal pochází ze spojení dvou základních materiálů, z nichž společnost své výrobky produkuje. Jedná se o anglické názvy TEFlon a ALuminium. V češtině je můžeme přeložit jako teflon, který zajišťuje nepřilnavé povrchy a hliník, jenž výrobkům díky výtečné fyzikální vodivosti propůjčuje tepelné vlastnosti.

 

V sortimentu společnosti Tefal se stávají stále oblíbenějšími kontaktní grilly, které umožňují kvalitní přípravu surovin doma i kdekoliv venku. Od běžných domácích spotřebičů se společnost navíc přesunula i k pokročilým spotřebičům jako například multifunkční hrnce anebo horkovzdušné fritézy.

 

Značku Tefal naleznete v outletovém obchodu Home & Cook, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Lagostina či Krups. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody