lagoStina

LagoStina

Společnost Lagostina produkuje nádobí a příbory té největší kvality. Společnost byla založena v roce 1901 Carlo Lagostinem a jeho synem v Itálii. Prvním výrobním artiklem byly pocínované příbory. 

V roce 1933 se společnost začala otáčet k novému trendu, a to k nerezovému kovu. Začala tak jako jedna z prvních evropských značek vyrábět nerezové hrnce a užívat tak naplno výhodu tohoto materiálu. Od té doby společnost prošla několika historickými milníky a dnes ji můžeme znát jako přednostní výrobce nádobí a příborů pro Evropu i velkou část světa.

Italské nádobí Lagostina můžeme zakoupit v prodejnách Home & Cook. Najdeme zde nejen příbory a běžné nádobí té nejvyšší kvality, ale i mnohé specifické potřeby. Mezi nimi je zajisté potřeba vyzdvihnout kvalitní tlakové hrnce Lagostina. Značka Lagostina vám tak nabídce vrcholnou kvalitu kuchyňských potřeb s prvky elegance, která je italské produkci zcela vlastní.

Značku Lagostina naleznete v outletovém obchodu Home & Cook, který se nachází v . Objevíte v něm i další značky jako Krups či Tefal. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody