Spolupracujte S námi a zíSkejte atraktivní finanční odměny


POP Airport připravil unikátní nabídku pro obchodní partnery - cestovní kanceláře, hotely, agentury, průvodce, influencery a další subjekty, jejichž náplní je práce s turisty a lidmi obecně.

Každý návštěvník, kterého přivedete, od nás získá extra 10% slevu na outletové nakupy a 10% slevu na vstupenky do Majaland Praha nebo Dinosauria Museum Prague. Vy, jako náš obchodní partner, navíc získáte atraktivní bonusovou finanční odměnu ve výši až 10 euro za osobu.

Staňte se naším partnerem a získejte unikátní výhody pro své klienty a atraktivní bonusovou finanční odměnu pro sebe.

výhody pro návŠtěvníky

Voucher na 10% slevu do Majalandu, Dinosaurie i Outletu

odměny pro partnery

Motivační finanční odměna až 10 euro za osobu

V případě zájmu o partnerskou spolupráci vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme s konkrétní nabídkou

fba HIlton Courtyard bluestyle

CO ZAŽIJETE V POP AIRPORT

I POP

Ali Alabbas

"Nice place to visit. Intrance price included unlimited games. Food in restaurant was good and we spent all day with fun." 

ali alabbaS

visitor

Martin Dejdar

"Celá expozice Dinosauria Museum Prague je fantastická. Všem doporučuju. Přijďte se sem podívat s celou rodinou a strávíte tu celé odpoledne."

martin deJdar

Herec

Drakkar Skipper

"A very fine exhibition of Seadragons and Dinosaur, with a really good exhibition of Minerals, Trilobits and Meteroits."

drakkar Skipper

visitor

Dara Rolins

"V POP Airport to není zdaleka jen o nakupování, ale je tu i zábava. A díky tomu, že jsme tady kousek v sousedství, tak se přiznám, že jsem tady docela často. Když je čas, tak se stavíme třeba jen na kafíčko."

dara rolinS

Zpěvačka

Jonas gail

"An absolutely amazing collection of cars, unique models that you have to see because I don’t think we will ever see them again."

JonaS gail

visitor

Smusa Games

"Celý pocit z Dinosauři VR působil mnohem mocněji a skutečně, než na co jsem zvyklý! Chodí se doopravdy (ne ovladačem), zdi, madla, vibrace, průvan jsou skutečné. Doporučuju!"

SmuSa gameS

Youtuber

DJ Lucky Boy

"Rozhodně vyraž do POP AIRPORT, kde najdeš nádhernou sbírku aut v Engine Classic Cars Gallery. Je tady spousta zajímavých kousků, nebudeš vědět, kam koukat dřív. VSTUP K AUTŮM JE ZDARMA."

dJ lucky boy

DJ

Adam Mach

"Kdykoliv se nudím, tak jedu koukat na letadla, a proto doporučuju Vyhlídkovou terasu v POP Airport, kde si můžete dát něco dobrýho k jídlu a koukat na letadla společně s poslechem komunikace mezi pilotama a řídicí věží."

adam mach

Cestovatel a influencer

Nikoleta Macháčová

"Skvelé miesto pre celú rodinu! V POP sa cítim ako v inom svete! Z ríše Dinosaurov sa jednoducho môžem preniesť od sveta včielky Máji až do shopping raja všetkých maniačok, kde vždy výhodne nakúpim skvelé kúsky!"

nikoleta macháčová

Bloggerka