Máte doma hračky, které by Stále mohly rozzářit dětSké oči?

Darujte je na dobrou věc, přineSte je pod Stromeček do POP Airport a my je nadělíme dětem, které neměly v životě takové ŠtěStí


Hračky přineste do POP Airport kdykoliv od 2. 12. až do 23. 12. 2023. Jako malé poděkování od nás získáte *žeton na slevu 50 Kč, kterou uplatníte na vstupenku do Majalandu nebo Dinosaurie, na nákup v Maja Shopu a Dino Shopu nebo na útratu v restauraci U Máji. Hračky můžete nosit každý den. My je budeme průběžně předávat nadačnímu fondu ŠATNÍK.Jak darovat radoSt krok za krokem


1. Přineste nezabalenou hračku, kterou chcete darovat. Když budete chtít, připojte k ní i kartičku s osobním přáním od vás nebo vašich dětí novému majiteli.

2. Vyfoťte se s nezabalenou hračkou u naší fotostěny.

3. Hračku s přáníčkem vložte do speciální vánoční krabice "Dejte hračkám druhou šanci", kterou naleznete u vánočního stromečku u hlavního vstupu v POP Airport.

4. Fotku ukažte na informacích POP Airport a jako poděkování, získáte *žeton na slevu 50 Kč, kterou můžete uplatnit na nákup vstupenky do Dinosaurie nebo Majalandu, na nákup v Dino shopu nebo Maja Shopu, nebo na útratu v restauraci U Máji, kterou naleznete přímo v Majaland Praha.

5. Všechny vaše hračky budeme průběžně předávat nadačnímu fondu ŠATNÍK, který je předá tam, kde hračky udělají znovu velkou radost.

6. Nezapomeňte svou fotku šířit dál. Třeba budete k dobrému skutku inspirovat své přátelé, a společně tak uděláme radost více dětem.


Sdílejte fotku s námi a označte:

instagram @popairport.cz, @dinosauria

facebook @popairport, @majaland

ŠATNÍK rozdává, co už doma nevyužijete

nadační fond Šatník

ŠATNÍK je jedním z největších zprostředkovatelů přímé humanitární pomoci v Česku, u jehož zrodu stála známá novinářka Nora Fridrichová spolu s partou svých kamarádek. Šatník rozdává potřebným, zvláště pak samoživitelům v těžkých životních situacích, oblečení, obuv, hračky, knížky, drogerii, kosmetiku nebo potřeby pro domácnost a nábytek od dárců. A nyní dostanou druhou šanci i vaše hračky, které přinesete do POP Airport.

Chcete se dozvědět o nadačním fondu víc? Mrkněte sem: https://www.satnikpraha.cz

Děkujeme, že pomáháte

přiJďte Se S dětmi pobavit do maJalandu nebo dinoSaurie

Jak už víte, za fotografii s darovanou hračkou od nás jako malé poděkování získáte *žeton na slevu 50 Kč, který uplatníte na vstupenku do Majalandu nebo Dinosaurie, na nákup v Maja Shopu a Dino Shopu nebo na útratu v restauraci U Máji.

Tak se kdykoli zastavte se svými dětmi a vydejte se do pohádkového světa včelky Máji s fantastickými atrakcemi nebo na výpravu do druhohor za dinosaury. Těšíme se na vás.

*  1 žeton na 1 osobu. Žeton lze uplatnit na 1 nákup, na žeton nevracíme a nelze ho směnit za hotovost. Lze uplatnit od 2. 12. do 31. 12. 2023. Nelze uplatnit na nákup Happy hours vstupenky za 199 Kč.

Přejeme vám kráSné Vánoce a děkujeme, že pomáháte