Máte doma hračky, které by Stále mohly rozzářit dětSké oči?

Darujte je na dobrou věc, přineSte je pod Stromeček do POP Airport a my je nadělíme dětem, které neměly v životě takové ŠtěStí


Hračky přineste do POP Airport kdykoliv od 24.11. až do 23.12. Jako malé poděkování od nás získáte žeton na slevu 50 Kč, kterou uplatníte na vstupenku do Majalandu, na nákup v Majaland Shopu nebo na útratu v restauraci U Máji.* Hračky můžete nosit každý den. My je budeme průběžně předávat nadačnímu fondu ŠATNÍK.Jak darovat radoSt krok za krokem


1. Přineste nezabalenou hračku, kterou chcete darovat. Když budete chtít, připojte k ní i kartičku s osobní přáním od vás nebo vašich dětí novému majiteli.

2. Vyfoťte se s nezabalenou hračkou u naší fotostěny.

3. Hračku s přáníčkem vložte do speciálnímu boxu "Dejte hračkám druhou šanci", který najdete u vánočního stromečku u hlavního vstupu v POP Airport.

4. Fotku ukažte na pokladně Majalandu, jedině tak získáte žeton na slevu 50 Kč na vstupenku do Majalandu, na nákup v Majaland Shopu nebo na útratu v restauraci U Máji.* 

5. Všechny vaše hračky budeme průběžně předávat nadačnímu fondu ŠATNÍK, který je před Vánocemi předá tam, kde hračky udělají znovu velkou radost.

6. Nezapomeňte svou fotku šířit dál. Třeba budete k dobrému skutku inspirovat své přátelé, a společně tak uděláme radost více dětem.


Sdílejte fotku s námi a označte:

instagram @popairport.cz

facebook @majalandpraha

ŠATNÍK rozdává, co už doma nevyužijete

nadační fond Šatník

ŠATNÍK je jedním z největších zprostředkovatelů přímé humanitární pomoci v Česku, u jehož zrodu stála známá novinářka Nora Fridrichová spolu s partou svých kamarádek. Šatník rozdává potřebným, zvláště pak samoživitelům v těžkých životních situacích, oblečení, obuv, hračky, knížky, drogerii, kosmetiku nebo potřeby pro domácnost a nábytek od dárců. A nyní dostanou druhou šanci i vaše hračky, které přinesete do POP Airport.

Chcete se dozvědět o nadačním fondu víc? Mrkněte sem: https://www.satnikpraha.cz

Děkujeme, že pomáháte

přiJďte Se S dětmi pobavit do maJalandu

Jak už víte, za fotografii s darovanou hračkou od nás jako malé poděkování získáte žeton na slevu 50 Kč, který uplatníte na vstupenku do Majalandu, na nákup v Majaland Shopu nebo na útratu v restauraci U Máji.*

Tak se kdykoli zastavte se svými dětmi. V pohádkovém světě včelky Máji s fantastickými atrakcemi si společně užijete nezapomenutelnou zábavu. Těšíme se na vás.

*  1 žeton na 1 osobu. Žeton lze uplatnit na 1 nákup, na žeton nevracíme a nelze ho směnit za hotovost. Lze uplatnit pouze po dobu trvání akce od 24. 11. do 23. 12. 2022. Nelze uplatnit na nákup akční vstupenky za 99 Kč.

Přejeme vám kráSné Vánoce a děkujeme, že pomáháte