meatfly


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

ruzyne@meatfly.cz
737 564 312

Meatfly je jednou z největších značek zabývající se výrobou oblečení pro aktivní styl života v České republice. Původní zaměření na skateboarding / snowboarding se v průběhu doby rozvinulo do široké řady oblečení a doplňků pro dnešní dobu. 

Značka Meatfly je postavena na pravých skateboardingových kořenech. Vytváří vlastní styl, střih a design. Spolupracuje jen s těmi nejlepšími výrobci, kteří pro tuto značku tvoří materiál na míru. Dodavatelé jsou dlouhodobě prověření a team designérů Meatfly utváří značku, která je etablovaná nejen na českém trhu. Zimní kolekce je sice vždy nejpopulárnější, ale nejedná se o jediný cíl značky. Mezi další Meatfly produkty patří i ochranné pomůcky (přilby, chrániče zad, chrániče horní části těla), brýle, rukavice, rozmanitá streetwear kolekce letní i zimní a široká řada praktických doplňků (obaly, sluneční brýle, tašky, sluchátka či batohy Meatfly a další).


Prodávané značky

batoh dámský batoh pánský brýle sluneční bunda dámská bunda pánská čepice pánská džíny dámské džíny pánské
hory jeans pánské kabelka dámská kalhoty dámské kalhoty pánské košile pánská kšiltovka dámská kšiltovka pánská mikina dámská mikina pánská obuv dětská obuv pánská opasek dámský plavky dámské plavky pánské polo košile pánská ponožky šaty dámské spodní prádlo pánské sukně svetr pánský tepláky dámské tepláky pánské tričko dětské žabky

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody