meatfly

Meatfly

Máte rádi aktivní životní styl a hledáte originalitu a život i v módě? Pak byste rozhodně neměli nikdy přejít prodejnu Meatfly! Společnost Meatfly byla založena v roce 1996 a patří mezi největší výrobce mladé módy v České republice. 

 

Původním výrobním sortimentem společnosti Meatfly byla především móda pro snowboardisty. Velice oblíbené a kvalitní jsou především zimní bundy Meatfly. Najdeme v nich unikátní spojení maximálního pohodlí a funkčnosti při kvalitním módním zpracování. I nadále zůstává artikl pro zimní sezónu hlavním zájmem společnosti, ale i přesto ve výběru najdeme i kolekce do teplejších dní. 

 

Kvůli svému živému a modernímu designu jsou velice oblíbené například tašky a školní batohy Meatfly, stejně jako peněženky, brýle a další doplňky této společnosti. 

 

Pokud se tedy chcete vybavit na zimní sezónu kvalitním a moderním zbožím včetně ochranných prvků anebo si přejete kvalitní pouliční módu, tak si buďte jisti, že společnost Meatfly je zde právě pro vás.

 

Značku Meatfly naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody