nugget

Nugget

V našich podmínkách se moderním značkám se zaměření na snowboarding opravdu daří. Jedním ze zářných příkladů mladé módní značky je Nugget. Značka ryze z České republiky byla založena v roce 2000 a specializuje se na výrobu oblečení pro zimní sportovní oblečení.

 

Hlavním prodejním artiklem je tak snowboardové oblečení, které v obtížné konkurenci stojí pevně z pohledu kvality i grafického zpracování. To je zásluhou především velkého důrazu na volbu a výběr kvality materiálů. Ve své výrobní dílně na dálném východě společnost Nugget neustále experimentuje a každou zimní kolekci přichází s něčím novým a nevídaným, což si zajisté oblíbíte.

 

Jak už to bývá, tak po boku snowboardistické módy najdeme také běžnou pouliční módu a někdy také skateboard oblečení. Mimo stěžejní zimní bundy a zimní kolekce jsou velice oblíbené i batohy a kalhoty od firmy Nugget. 

 

Značku Nugget naleznete v outletovém obchodu Meatfly, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody