faShion point


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

4117@gut.cz
+420778716257

V obchodu Fashion Point můžete zakoupit produkty značek Timeout a Lee Cooper.

Značka Timeout byla založena v roce 1992 skupinou mladých designérů rozhodnutých vytvořit značku, která zachytí pozitivní kalifornský životní styl. Timeout je oblečení pro skutečné lidi, kteří vyžadují moderní oblečení pro volný čas a očekávají nejvyšší kvalitu a originální střih. Timeout vytváří kolekce s nadčasovými prvky, které září ještě dlouho po sezóně. Vyrábí originální a kvalitní kousky. Nevytváří rychle mizející módní trendy.

Oblečení o nás vypovídá víc, než si myslíme. Stalo se součástí našeho života. V dnešní době, kdy jsme všichni především občané světa jako takového, přichází značka Lee Cooper s heslem #LondonEverywhere. Toto heslo neoznačuje expanzi Lee Cooper, ale přirozené šíření módy, a to tím, jak vyrážíte na cesty ve svém oblíbeném oblečení, které o vás mnoho vypovídá, navíc i v zemích, jejichž jazyk zatím ani neznáte. Značka Lee Cooper vznikla v roce 1908 ve východním Londýně jako výrobce denimových oděvů pro britské dělníky. Dodnes je Lee Cooper symbolem pro autentický denim.


Prodávané značky

bunda dámská bunda pánská čepice pánská doplňky pánské džíny dámské jeans dámské kabát dámský kabát pánský
kalhoty pánské košile pánská mikina pánská polo košile dámská polo košile pánská sako pánské šaty dámské svetr pánský tričko pánské vesta dámská vesta pánská

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody