lee cooper

Lee cooper

Lee Cooper je od roku 1908 „lidovou značkou” ve světě módy, a to zejména ve světě autentické džínoviny. Britská společnost byla založena v londýnském East Endu Morrisem Cooperem a podařilo se jí stát celosvětovým průkopníkem v oblasti ležérního oblečení, ideálního pro každodenní činnost i průkopníkem klasické, autentické džínoviny, která se ztotožňuje s touto značkou více než 100 let.


Díky této vášní pro džínovinu a touze zůstat věrný kvalitě si získala společnost Lee Cooper jméno po celém světě, kdy má 40 obchodních partnerů ve více než 100 zemích. Lee Cooper má tedy více než 4 000 obchodů, z nichž je více než 500 značkových a úspěch, kterého dosáhla, se ještě zvyšuje, značka se těší dvoucifernému meziročnímu růstu. A i když se části její kolekce dokonale hodí pro dnešek, společnost pamatuje každý rok na tři prvky, které tvoří její identitu - britskost, kultura práce a hudba, kdy nabízí oblečení, které tyto prvky dokonale kombinuje.

 

Zachycením rozmanitosti východní části Londýna oslavuje sbírka Lee Cooper různorodost a jedinečnost. Kolekce cílí na ty, kteří se rozhodnout nosit výrobky této značky, aby vyjádřili svou osobnost, cítili se při jejich nošení dobře a odvážili se odlišit ostatních.

 

Značku Lee Cooper naleznete v outletovém obchodu Fashion Point, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako například Timeout. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody