anthony'S london


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

outlet@anthonys.cz
732 913 245

Tradice trvající již více jako jedno století a stále na vrcholu možné kvality. Přesně tak se dá popsat brand Anthony's London. Základy této společnosti vtiskla malá rodinná výrobna obuvi v oblasti Northamptonshiru, která byla založena v roce 1880.

 

Společnost si z původního ručního obuvnického průmyslu převzala svoji kvalitu i do masové výroby. Můžete se díky tomu i v dnešní průmyslové produkci setkat s předností k ruční pečlivé práci.

 

Základním sortimentem společnosti je obuv vhodná pro volnočasové i společenské události. Boty v sortimentu jsou rozděleny do specifických skupin. Najdete tak pro muže i ženy většinu modelů a každý si zajisté najde to, co zrovna hledá a potřebuje.

 

Tato prodejna vás přivítá příjemným čistým designem a vůní nové obuvi z kvalitní kůže. Najdete zde velký výběr vlajkových modelů a nejpopulárnějších výrobních sérií společnosti. 

 


Prodávané značky

boty společenské bunda pánská kabát pánský kalhoty pánské košile košile pánská oblečení do společnosti oblek
obuv pánská pánské doplňky Pánské kravaty Pánské sako Pánský oblek parfémy sako pánské šaty společenské svetry vesta pánská

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody