barker

Barker

Společnost Barker patří mezi největší stálice obuvního průmyslu napříč celým světem. Tato tradiční anglická společnost byla založena již v roce 1880.

 

Nadějný podnikatel Arthur Barker založil společnost v městečku Earl Barton v oblasti Northamptonshiru. V prvopočátku začala společnost jako rodinná malovýroba v soukromé chalupě. Z těchto základů na rodinné tradici a dědictví kvalitní ruční výroby si značka Barker nese své charakteristické rysy dodnes.

 

Barker se zaměřuje na výrobu společenské i volnočasové obuvi. Ovšem v ohledu formální a společenské obuvi vám dokáže nabídnout tu nejvyšší kvalitu. Sortiment obsahuje dámské i pánské boty rozdělené ve specifických výrobních sériích. 

Základním komponentem je vysoce kvalitní kůže, z níž je podšívka i svršek obuvi. Veškerá produkce pochází přímo z výrobních zařízení v srdci Velké Británie. Neváhejte a přijďte si pro tu nejkvalitnější obuv do obchodu Barker v Praze s nádechem věhlasu a dlouhé tradice. 

Značku Barker naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody