t. m. lewin

T. M. Lewin

Společnost T.M.Lewin patří mezi nejoblíbenější značky formálního oblečení. Firma specializující se na obleky a košile byla založena v roce 1898 v Londýně zakladatelem Thomasem Mayes Lewinem.

 

Již od počátku své existence se společnost zabývala tvorbou košil a po Londýně si rychle získala velký věhlas. Šité košile a obleky společnosti T.M.Lewin dokonce používala v průběhu druhé světové války armáda Velké Británie.

 

V dnešním sortimentu míří společnost za exklusivními obleky a košilemi na míru. Pánské obleky společnost šije přesně na míru a vyhovuje všem nejvyšším potřebám na kvalitu materiálu i provedení.

 

Legendární košile narozdíl od obleků společnost vyrábí pro muže i pro ženy. Kvalitní provedení z nejlépe vybírané tkaniny nabízí pro dlouhodobé i krátkodobé nošení maximální komfort a funkčnost.

 

Značku T.M.Lewin naleznete v outletovém obchodu Anthony's London, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako například Happy Socks. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody