uSpořádeJte v pop airport Jedinečnou firemní akci

Plánujete firemní akci pro své zaměstnance a obchodní partnery? Uspořádejte ji u nás v POP Airport. Nabízíme 6 variant unikátních eventů, které nikde jinde nenajdete. Každý event s vámi rádi doladíme přesně podle vašich představ a připravíme vám ho na klíč. Jen u nás zažijete na jednom místě unikátní zábavu a outletové nakupování.

200 značek

Slevy až 80%

31 000 m²

deSign Staré prahy

reStaurace a kavárny

VARIANTA 1

pop night Shopping

Vy a vaši hosté budete součástí společného večera pouze pro zvané. V nejkrásnějším nákupním centru v České republice s uličkami a bulváry ve stylu Staré Prahy si užijete mimořádně zvýhodněné nakupování spojené s doprovodným programem. POP Night shopping pořádáme až pro 10 000 účastníků.

Cena od 0 Kč


VARIANTA 2

pop private Shopping

Během akce POP Private shopping budete mít POP Outlet exkluzivně jen pro sebe. Spolu se svými zaměstnanci a obchodním partnery si užijete privátní nakupování s mimořádnými outletovými slevami až 80 %. V našich prostorech můžete uspořádat firemní akci spojenou s tematickým programem, jídlem a pitím až pro 10 000 hostů.

Cena od 100 000 Kč

VARIANTA 3

dinoSauria muSeum prague private tour

Jen u nás se můžete se svými zaměstnanci či obchodními partnery vydat za dobrodružstvím do druhohor. Ve světově unikátním muzeu s opravdovými kostrami dinosaurů si užijete atraktivní program včetně soukromé komentované prohlídky s paleontologem. Akce zahrnuje pronájem muzea minimálně na půl dne, welcome drink, skvělé jídlo i pití a je ideální pro skupinu do 50 osob. 

Cena od 150 000 Kč

VARIANTA 4

maJaland family day

Hledáte zábavu nejen pro své zaměstnance, ale i pro jejich děti? Majaland je skvělá volba. Jen u nás se můžete vypravit do pohádkového světa populární včelky Máji. V největším krytém zábavním parku v Česku zažijete nezapomenutelnou zábavu. Unikátní firemní akce až pro 2 000 hostů zahrnuje celodenní privátní pronájem Majalandu Praha se 13 atrakcemi pro malé i velké.

Cena od 400 000 Kč

VARIANTA 5

engine claSSic carS gallery private tour

Nejen milovníky motorismu nadchne více než 200 ikonických vozů v expozici Engine Classic Cars Gallery. Vy i vaši obchodní partneři budete obdivovat skvosty věhlasných značek jako Porsche a Lamborghini, ale třeba i raritní kousky od značek Fiat a Renault. Akci s privátní komentovanou prohlídkou a ochutnávkou vín pořádáme až pro 100 hostů a trvá minimálně 3 hodiny. 

Cena od 50 000 Kč

VARIANTA6

event na klíč

Rádi vám zorganizujeme i firemní akci přesně podle vašich představ. Pořádáme akce na klíč od workshopů pro 10 lidí až po konference pro 100 lidí. Samozřejmě zajistíme i jídlo a pití, a navíc i výhodnější outletové nakupování a unikátní zábavu, kterou nikde jinde nenajdete. Pokud plánujete jedinečnou firemní akci pro své zaměstnance a obchodní partnery, ozvěte se nám.

Cena od 50 000 Kč

pop airport Je unikátní míSto pro vaŠi firemní akci

Krásné velkorysé prostory v designu staré Prahy, světové zábavní projekty, a navíc kompletní servis eventu na klíč.

NapiŠte nám