uSpořádeJte v pop airport Jedinečnou firemní akci

Plánujete firemní akci pro své zaměstnance a obchodní partnery? Uspořádejte ji u nás v POP Airport. Nabízíme 6 variant unikátních eventů, které nikde jinde nenajdete. Každý event s vámi rádi doladíme přesně podle vašich představ a připravíme vám ho na klíč. Jen u nás zažijete na jednom místě unikátní zábavu a outletové nakupování.

200 značek

Slevy až 80%

31 000 m²

deSign Staré prahy

reStaurace a kavárny

VARIANTA 1

pop night Shopping

Vy a vaši hosté budete součástí společného večera pouze pro zvané. V nejkrásnějším nákupním centru v České republice s uličkami a bulváry ve stylu Staré Prahy si užijete mimořádně zvýhodněné nakupování spojené s doprovodným programem. POP Night shopping pořádáme až pro 10 000 účastníků.

Cena od 0 Kč


VARIANTA 2

pop private Shopping

Během akce POP Private shopping budete mít POP Outlet exkluzivně jen pro sebe. Spolu se svými zaměstnanci a obchodním partnery si užijete privátní nakupování s mimořádnými outletovými slevami až 80 %. V našich prostorech můžete uspořádat firemní akci spojenou s tematickým programem, jídlem a pitím až pro 10 000 hostů.

Cena od 100 000 Kč

VARIANTA 3

dinoSauria muSeum prague private tour

Jen u nás se můžete se svými zaměstnanci či obchodními partnery vydat za dobrodružstvím do druhohor nebo hluboko do temného podzemního labyrintu. U nás si totiž vyberete ze dvou interaktivních VR her: Dinosauři VR či The Lost Lab. Ve světově unikátním muzeu s opravdovými kostrami dinosaurů si užijete atraktivní program včetně soukromé komentované prohlídky s paleontologem. Akce zahrnuje pronájem muzea minimálně na půl dne, welcome drink, skvělé jídlo i pití a je ideální pro skupinu do 50 osob. 

Cena od 150 000 Kč

VARIANTA 4

maJaland family day

Hledáte zábavu nejen pro své zaměstnance, ale i pro jejich děti? Majaland je skvělá volba. Jen u nás se můžete vypravit do pohádkového světa populární včelky Máji. V největším krytém zábavním parku v Čechách zažijete nezapomenutelnou zábavu. Unikátní firemní akce až pro 2 000 hostů zahrnuje celodenní privátní pronájem Majalandu Praha se 13 atrakcemi pro malé i velké.

Cena od 400 000 Kč

VARIANTA 5

engine claSSic carS gallery private tour

Nejen milovníky motorismu nadchne více než 200 ikonických vozů v expozici Engine Classic Cars Gallery. Vy i vaši obchodní partneři budete obdivovat skvosty věhlasných značek jako Porsche a Lamborghini, ale třeba i raritní kousky od značek Fiat a Renault. Akci s privátní komentovanou prohlídkou a ochutnávkou vín pořádáme až pro 100 hostů a trvá minimálně 3 hodiny. 

Cena od 50 000 Kč

VARIANTA6

event na klíč

Rádi vám zorganizujeme i firemní akci přesně podle vašich představ. Pořádáme akce na klíč od workshopů pro 10 lidí až po konference pro 100 lidí. Samozřejmě zajistíme i jídlo a pití, a navíc i výhodnější outletové nakupování a unikátní zábavu, kterou nikde jinde nenajdete. Pokud plánujete jedinečnou firemní akci pro své zaměstnance a obchodní partnery, ozvěte se nám.

Cena od 50 000 Kč

pop airport Je unikátní míSto pro vaŠi firemní akci

Krásné velkorysé prostory v designu staré Prahy, světové zábavní projekty, a navíc kompletní servis eventu na klíč.

,,Pro Dětský den 2022 pro rodiny zaměstnanců Letiště Praha jsme vybrali zábavní park Majaland Prague. Na akci přišlo téměř dva tisíce účastníků, kteří ocenili atrakce, chutné občerstvení i doprovodný program. Máme zájem další ročník Dětského dne uspořádat v obdobném formátu."

Eva Krejčí, Letiště Praha 

NapiŠte nám