treSpaSS

TreSpaSS

Trespass je módní firma specializující se na sportovní oblečení především pro zimní aktivity. Společnost byla založena již v roce 1938 v podobě partnerské společnosti s výrobou oblečení pro zimní období. Samostatná společnost Trespass ale vznikla až v roce 1984. Tohoto roku byla zapsána oficiální obchodní značka společnosti a vzniklo sídlo ve skotském Glasgow, kde zůstává vedení firmy dodnes.

 

Hlavním prodejním artiklem společnosti Trespass je především vybavení pro lyžaře, bundy a oblečení do zimní sezóny. Vedle hlavního artiklu se společnost věnuje i dalším sezónním produktům, mezi které se řadí například kvalitní outdoorové oblečení anebo stany Trespass.

 

Společnost Trespass se od založení prodeje ve vlastních obchodech v roce 1990 rozrostla do téměř sedmdesáti zemí světa virtuálně i pomocí kamenných prodejen. Největší počet obchodů stále zůstává v domovském Spojeném království, kde je aktuálně více než 250 obchodů.

 

Značku Trespass naleznete ve stejnojmenném obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody