treSpaSS


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:


Trespass je outdoorová značka, která se zabývá výrobou lyžařského a outdoorového oblečení po více jak 70 let. Jedná se o rodinnou firmu, která sídlí ve Skotsku, odkud distribuje všechny sportovní kolekce do celého světa. 

Zakoupit v obchodu můžete sportovní oblečení, bundy, lyžařské kalhoty či např. i stany. Podstata tohoto brandu vychází ze samotného Skotska. Silné podnebí společnost motivovalo pro vytváření kvalitních a zároveň pohodlných produktů, ideálních pro outdoor, nezávisle na počasí. Při nakupování v prodejně Trespass dokážete obléct celou rodinu pro volnočasové aktivity nejen stylově, ale také za dobrou cenu. 


Prodávané značky

batoh dámský batoh pánský bermudy pánské bomber dámský bomber pánský bunda dámská bunda dětská bunda dětská
bunda pánská čepice dámská čepice pánská dětská mikina doplňky dámské funkční oblečení hory kalhoty dámské kalhoty dětské kalhoty pánské klobouk dámský klobouk pánský kraťasy dámské kšiltovka dámská kšiltovka pánská mikina dámská mikina pánská oblečení pro děti obuv dámská obuv dětská obuv pánská opasek dámský plavky dámské plavky pánské polo košile dámská ponožky rolák dámský rukavice dámské rukavice pánské spodní prádlo dámské spodní prádlo pánské stany a židličky svetr dámský tepláková souprava dámská tepláky dámské termo prádlo dámské termo prádlo pánské trekingová obuv tričko dámské tričko dětské tričko pánské turistická výbava vesta dámská vesta pánská vybavení k bazénu

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody