timeout

Timeout

Značka Timeout byla založena v roce 1973 skupinou mladých designerů rozhodnutých vytvořit značku, která zachytí pozitivní kalifornský životní styl a jeho jedinečnou svobodnou atmosféru.

 

Timeout připomíná fakt, že podstatou je život si naplno užívat a poznávat nové a nové, než pouze vlastnit. Vznikala jako reakce na příliš hektické životní tempo a uniformitu a neosobnost, kterou diktují velké módní společnosti. Pro tyto společnosti je důležitější zisk než zachování vlastní míry kreativity a svobody pro módní trendy.

 

Od samého počátku se snaží dopracovat k jednoduchému cíli - vytvořit přátelskou a cenově dostupnou značku, která ztělesňuje svobodného ducha a pozitivní kalifornský životní styl. Připomíná, abychom žili životy naplno.

 

Značku Timeout naleznete v outletovém obchodu Fashion Point, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako například Lee Cooper. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody