retro JeanS

Retro JeanS

První obchod Retro Jeans byl otevřen v roce 2001 jako lifestylová značka nabízející oblečení, doplňky a obuv jak pro ženy, tak i pro muže. 

Pro zakladatele značky se stal hlavní inspirací americký vintage styl. Z této fascinace vznikla retro kolekce okořeněná o současný grafický design, moderní nápisy a kvalitní materiály. O další oživení retro stylu se následně postarali módní návrháři z Itálie, kteří začali pro značku Retro Jeans navrhovat.

Propojení minulosti a budoucnosti vystihuje i originální dvojité „R“ v logu společnosti. Písmeno „R“ s otočeným bříškem doleva symbolizuje pohled do minulosti a druhé písmeno „R“ směřující doprava poukazuje do budoucnosti. 

Filozofii značky trefně vystihuje i její slogan: „We remember, reimagine and revive.“ Tedy v překladu: „Pamatujeme si, přetváříme a oživujeme.“

A důkazem, že se společnosti opravdu daří a že má velkou fanouškovskou základnu retro stylu, je více než 75 obchodů v sedmi zemích Evropy.

Značku Retro Jeans naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody