retro JeanS


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

premiumoutlet@retrojeans.cz
731 171 379

„Retro znamená připomínat si módu minulosti, umět ji přetvářet a osvěžovat současnými prvky.“ Tímto mottem se řídí populární džínová značka Retro. A důkazem, že se jí daří kombinovat klasiku a vintage styl se současnými prvky a originálními detaily, jsou její aktuální kolekce, které na vás čekají v obchodě Retro Jeans. Takže pokud je denim a sportovně ležérní styl vaše srdcová záležitost, přijďte si pořídit nějaký nový outfit navržený podle posledních módních trendů.

Ať už si koupíte ikonickou džísku, džínovou minisukni nebo džíny, budete nadšení. Kromě kousků z denimu zde samozřejmě pořídíte i šik lifestylové svetry, mikiny, bundy, kalhoty, tepláky, trička a další doplňky. A ještě jedna otázka na závěr. Ztotožňujete s myšlenkou, že móda je životní styl a retro je volba? Pak se obchod Retro Jeans stane vaším obchodem No. 1.


Prodávané značky

bunda dámská bunda pánská dámské legíny doplňky dámské doplňky pánské džíny pánské jeans dámské jeans pánské
kalhoty pánské mikina dámská oblečení na festival obuv dámská plavky dámské plavky pánské polo košile dámská polo košile pánská tričko dámské tričko pánské žabky

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody