pepe JeanS

Pepe JeanS

Módní značka se sportovním nádechem, která se proslavila svými džíny. Přesně tak se dá specifikovat Pepe Jeans. Značka byla založena ve Velké Británii v roce 1973 a již od začátku si nese anglicko-španělské pojmenování. Během pouhých dvou let z jediného boutique vznikly další 4 a dnes se již počítají po stovkách. Společnost tří bratří Snahových je unikátní svými snahami o kvalitní reklamu.

 

Během nich značku reprezentovala například modelka Kate Moss, nebo vznikly reklamní odkazy v písních skupiny The Smiths, jenž ke konci dvacátého století firma použila pro své reklamy.

 

Pepe Jeans v Praze vás zajisté zaujme velkým výběrem. Móda osloví především mladší klientelu. Vlajkovými produkty jsou pánské i dámské kalhoty Pepe Jeans. Značka pochopitelně nezaostává ani v dalších ohledech. Najdete tak v sortimentu i kvalitní tenisky Pepe Jeans, logovaná trička či módní doplňky.

 

Značku Pepe Jeans naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody