pepe JeanS


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

003o@pepejeans.com
601 123 384

Anglická společnost se španělským jménem  - to je proslulá módní značka Pepe Jeans. Výrobky Pepe Jeans vynikají svým střihem, provedením, kvalitou a také barvami. Pepe Jeans si vybírá slavné tváře, které budou značku reprezentovat. Mezi ně patří například herec Ashton Kutcher či modelka Kate Moss. Dalšími trháky tohoto brandu jsou specializované kolekce. Jednou z nich je i kolekce inspirovaná Andy Warholem, která se setkala s velkým ohlasem. Obsahovala například trička, pásky nebo šaty.


Prodávané značky

batoh pánský bunda dámská bunda pánská čepice dámská čepice pánská doplňky dámské doplňky kožené doplňky pánské
džíny dámské džíny dětské džíny pánské halenka jeans dámské jeans dětské jeans pánské kabát dámský kabelka dámská kalhoty dámské kalhoty pánské košile dámská košile pánská kraťasy dámské kšiltovka pánská mikina dámská mikina pánská oblečení na festival obuv dámská obuv pánská opasek dámský overal dámský polo košile dámská polo košile pánská šaty dámské sukně svetr dámský svetr pánský trička tričko dámské tričko dětské tričko pánské

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody