benetton

Benetton

Značka Benetton byla založena v roce 1965 pod souhrnným názvem "Benetton Group" ve městě Trevis. Již od svého založení byla společnost rozdělena na několik hlavních odnoží. Z nichž se například Benetton kids zabývá dětským zbožím a hlavní odnož United Colors of Benetton se věnuje naopak zboží pro dospělé klienty.

Společnost Benetton se z rodné Itálie dokázala brzy rozšířit po celé střední Evropě a dokonce i v centru francouzské Paříže. Svojí oblibu si značka získala především díky dobovým módním doplňkům a širokému výběru odstínů. 

V outletu Benetton si přijdou na své především ženy. Mezi nejoblíbenější produkty z řad módních doplňků patří kabelky Benetton. Samotné oblečení Benetton zaujme každého návštěvníka svým odměřeným, ale moderním designem. Populárním výrobním artiklem společnosti Benetton jsou také kvalitní batohy.

Značku Benetton naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody