palmerS


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

asolka.s@seznam.cz
732 992 273

Značka Palmers je považována za předního inovátora v oblasti prádla a v Rakousku je s více než 200 lokalitami jasnou jedničkou na trhu. Mezi hlavní produkty této společnosti patří spodní prádlo a plavky. Rádi vám poradíme a doufáme, že naši prodejnu v Premium Outlet Prague Airport opustíte s úsměvem a oblíbeným kouskem v ruce.

Vše začalo v roce 1914. Ludwig Palmers založil společnost, která dodnes zakládá svůj úspěch na mimořádně kvalitních produktech a vstřícnosti vůči zákazníkům. To dokazuje např. to, že úroveň povědomí o značce Palmers dosahuje v Rakousku téměř 100 procent, a lze ji tedy v této zemi označit jako ikonickou. Za hranicemi Rakouska požívá značka Palmers vynikající pověsti a – díky svým legendárním plakátovým kampaním – nadprůměrně vysoké úrovni povědomí. Dnes je značka zastoupena ve více než 300 lokalitách v 18 zemích po celé Evropě, a to v podobě vlastních filiálek, konceptů „shop in shop“, franšízových ploch či outletů. Značka Palmers je zkrátka pojem.


Prodávané značky

doplňky dámské plavky dámské spodní prádlo dámské tričko dámské

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody