deSigual


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

734 202 670

Desigual je tradiční značka španělské módy. Firma byla založena v roce 1984 ve Španělsku, konkrétně přímo v Barceloně. Zakladatelem značky byl módní návrhář původem ze Švýcarska Thomas Meyer.

Kolekce Desigual se staly populární napříč celým světem svým netradičním a velmi osobitým vzhledem. To vše ruku v ruce s kvalitním zpracováním a pečlivým výběrem materiálu.

Jednou ze zajímavostí značky je spolupráce s mnoha návrháři a společnosti ovlivňujícími produkci značky. Mezi nejzajímavější patří cirkus Cirque du Soleil na jehož motivy značka tvoří unikátní pestrobarevné kolekce.

Desigual outlet v Praze vám nabízí možnost výběru toho nejlepšího z aktuálních edicí této originální značky. Osobité a naprosto jedinečné modely oslní nejen hledače běžné módy, ale také zákazníky s oblibou v unikátní kousky. Neváhejte nás proto navštívit kterýkoliv den a vybrat si v záplavě originálních barev a střihů to nejlepší. 


Prodávané značky

bunda dámská bunda pánská doplňky dámské džíny dámské jeans dámské jeans pánské kabát dámský kabelka dámská
kalhoty dámské kalhoty pánské košile pánská kraťasy dámské mikina dámská mikina pánská oblečení pro děti obuv dámská opasek dámský overal dámský polo košile pánská sako dámské šátek dámský šaty dámské sukně svetr pánský tílka tričko dámské tričko pánské

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody