deSigual

DeSigual

Pokud vyhledáváte část netradičního oděvu se kterým nezapadnete do zajetých kolejí, tak je tu pro vás značka Desigual. Společnost Desigual byla založena již v roce 1984 ve španělské Barceloně. Za jejím vznikem stojí populární švýcarský návrhář Thomas Meyer. 

 

Dnes je Desigual jedním z nejoblíbenějších evropských řetězců s obsazením ve více než 19 zemích. Společnost rychle vešla v podvědomí díky unikátním barevným kombinacím i střihům. Značka se proslavila především svojí edicí Cirque du Soleil podle stejnojmenného cirkusu. Edice se vyznačuje typicky unikátním a neopakovatelným vzhledem.

 

Desigual v Praze vám nabízí výběr toho nejlepšího, co značka může nabídnout. Najdeme zde i nejvěhlasnější kousky jako jsou šaty Desigual či oblíbené kabelky Desigual. To vše v příjemné atmosféře špičkového módního obchodu. Nebojte se a přijďte nás navštívit v běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody