ciao di maxtara


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

lucienesvadbova@maxtara.cz
606 779 610V současné době je pod značkou CIAO di MaxTara a MaxTara nabízeno nepřeberné množství produktů pro muže i ženy a to jak z oblasti oblečení, tak i módních doplňků či obuvi.

Pánskou módu zastupují především pánské obleky. Zakoupit zde však můžete i saka, kalhoty, bundy, pláště, svetry, košile, polokošile, trika, vázanky, motýlky, obuv, opasky, ponožky a ostatní módní doplňky.  V dámské módě tvoří hlavní část nabídky dámské šaty, na které se specializují tyto značky především. V nabídce dále najdete saka, sukně, bundy, pláště, svetry, halenky, šátky, šály, opasky, kabelky a ostatní oděvní doplňky. 

Veškeré nabízené zboží spojuje důraz na kvalitu materiálu a střihu. Vše samozřejmě s přihlédnutím k aktuálním módním trendům. Většina látek či hotových výrobků má svůj původ v Itálii. Suroviny pak pochází z míst, která jsou obecně považována za ta vůbec nejlepší. Oděvy jsou upravovány způsobem „made to measure“.


Prodávané značky

boty společenské bunda pánská doplňky kožené kabát dámský kabát pánský kabelky kalhoty pánské košile
košile pánská oblečení do společnosti oblečení na svatbu oblek obuv pánská opasek dámský Pánské kravaty sako dámské sako pánské šaty šaty dámské šaty plesové šaty společenské šaty večerní sukně svetr pánský

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody