alpine pro


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

shop.ruzyne@alpinepro.cz
255 723 192

Je naprosto jedno, jestli hledáte obuv, která vás v terénu nezradí. Nebo zdali se chystáte do nepříznivého počasí. Na každý outdoorový zážitek vás připraví Alpine Pro! Česká značka outdoorového oblečení a vybavení patří mezi elitu ve své kategorii. Ne nadarmo ji věří i profesionální sportovci včetně kompletní biatlonové reprezentace anebo samotný Český olympijský tým. Značka špičkového funkčního oblečení působí na trhu již od roku 1994. Za svou existenci zvládla expandovat do většiny střední Evropy nevyjímaje Slovenska, Polska či Rumunska. Své produkty navíc nabízí ve více než 20 zemích světa.

 

Jedním z klíčových sortimentů jsou bundy Alpine Pro, které jsou přizpůsobené pro dokonalé odvětrání v teplém počasí i na nejprudší vítr a nejtužší mrazy. Opomenout nelze ani kvalitní outdoorovou obuv a turistické příslušenství. Především batohy Alpine Pro získaly zcela po právu velkou oblibu.

 

Přijďte se přesvědčit sami a vyberte si produkty Alpine Pro za bezkonkurenční ceny! S tím nejlepším, co si můžete do přírody vybrat, vám rádi poradíme. 


Prodávané značky

batoh dámský batoh pánský boty pro děti boty pro děti bunda dámská bunda dětská bunda dětská bunda pánská
čepice dámská čepice pánská dámská mikina dámské legíny dětská mikina dětské doplňky dětské legíny doplňky dámské doplňky pánské funkční oblečení hory kabát dámský kabát dětský kabát pánský kalhoty dámské kalhoty dětské kalhoty dětské kalhoty pánské košile dětská kraťasy dámské mikina dámská mikina pánská mikiny oblečení pro děti obuv dámská obuv dětská obuv pánská pánská mikina ponožky rukavice dámské rukavice pánské šaty dětské tepláková souprava dětská tepláky pánské termo prádlo dámské termo prádlo pánské tílka trekingová obuv tričko dámské tričko dětské tričko pánské turistická výbava vesta dámská vesta dětská vesta dětská vesta pánská zimní bundy

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody