alpine pro

Alpine Pro

Alpine Pro je značka outdoorového a volnočasového oblečení s dlouhou tradicí. Český brand založený již v roce 1994 rozšířil své prodejny již do Česka, Slovenska, Polska a Maďarska. Navíc jsou produkty jako oblíbené bundy Alpine Pro či boty Alpine pro žádané v dalších 20 zemích světa díky obchodním sponzorům. Produkce Alpine Pro se z počátku zaměřovala především na oblečení a obuv do chladného a větrného počasí. V postupu let se působnost značky rozšířila. V sortimentu nyní najdeme i celou řadu doplňků a funkčního oblečení. Speciálně Alpine Pro batohy patří mezí nejvyhledávanější turistické příslušenství.

 

Výrobní střediska Alpine Pro sídlí rovnou ve třech zemích. Produkce značky je zárukou vysoké kvality a standardu funkčního a outdoorového vybavení.

 

Obchodní prodejny Alpine Pro najdeme po celé České republice. Pro nejlepší aktuální nabídku doporučujeme navštívit prodejnu v Praze, kde se nachází outlet značky Alpine Pro. Může pyšnit skvělými cenami a širokým výběrem aktuálních edicí. Neváhejte a přijďte se přesvědčit osobně do obchodu v POP Airport každý den běžně mezi 10:00 a 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody