adidaS


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

CZ_adidas_MBFO_Prague_Airport@adidas.com
251 510 401

Stačí říct „tři pruhy“ a každý ví, o jakou značku jde. Ano. Je to legendární Adidas! Její symbol v podobě tří černých pruhů zná opravdu celý svět. Jestli i Vy patříte mezi milovníky této sportovní „star“, přijďte si do obchodu Adidas Praha pro nějaký nový originální kousek. Třeba ikonické tenisky. Těch není nikdy dost. V obchodě ale pořídíte vše od stylového sportovního oblečení až po doplňky.

 

Adidas ovšem není jenom špičková sportovní móda. Fanoušci si oblíbili i její retro řady či originální streetové kolekce. Mezi ty největší módní lahůdky patří kolekce navržené slavnou navrhářkou Stellou McCartney. Na designu produktů se ale podílí třeba i americký hudebník Pharrell Williams. A spojení se značkou nově oznámila i hvězdná Beyoncé, která toto partnerství okomentovala jako „nejlepší spolupráci v životě“.

Fanoušci sportovní a streetové módy tento obchod prostě nesmí vynechat.


Prodávané značky

batoh dámský batoh pánský bunda dámská bunda dětská bunda pánská čepice dámská čepice pánská chrániče
doplňky dámské doplňky pánské dres fotbalový míč kabát dámský kabát pánský kalhoty dámské kalhoty pánské kraťasy dámské kšiltovka dámská kšiltovka pánská mikina dámská mikina pánská obuv dámská obuv dětská obuv pánská plavky dámské plavky pánské polo košile dámská polo košile pánská ponožky rukavice dámské rukavice pánské šaty dětské spodní prádlo dámské spodní prádlo pánské sportovní tašky sukně dětská tepláková souprava dámská tepláková souprava dětská tepláková souprava pánská tepláky pánské termo prádlo dámské termo prádlo pánské tričko dámské tričko dětské tričko pánské vesta dámská vesta pánská

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody