připoJte Se k nám

Sale aSSiStant - 30/20 h týdně

Nike Factory Store
stravenky
Multisport karta

co váS čeká u náS

Nike Retail B.V., s.r.o. hledá na pozici asistent prodeje na 30h resp. 20h týdně

NÁPLNÍ PRÁCE BUDE:

- být aktivní součástí týmu a podílet se na běžném chodu prodejny
- pomáhat zákazníkům s výběrem produktů, předávat informace o našich technologiích a materiálech
- zpracovávat na pokladně hotovostní i bezhotovostní operace, přijímat dárkové poukázky a pracovat s věrnostním programem

NABÍZÍME VÁM:
- stabilní práci u prosperující společnosti
- plat s vyšším základem a týmovou motivační složkou
- pravidelné týmové školení
- firemní benefity
- stravenky, Multisport karta, firemní uniforma, výhodné zaměstnanecké slevy, skvělý kolektív
- pravidelné týmové školení

co čekáme od váS

OČEKÁVÁME:
- kolegyni/kolegu s přívětivým vystupováním a pozitivním přístupem k práci i kolegům
- spolehlivost a zodpovědnost

Nástoupit na tuto pozici můžete IHNED

Kontaktní údaJe

napiŠte nám