připoJte Se k nám

SaleS conSultant

Pepe Jeans

co váS čeká u náS

Co říká Pepe Jeans London o pozici:

Pepe Jeans London je britská značka džínového a sportovního oblečení, kterou v roce 1973 založili Nitin, Arun a Milan Shah v Londýně v ulici Portobello Road. Začínala jako maloobchodní značka a nyní je již mezinárodně známou značkou. Má pobočky ve více než 80 státech světa.

Máš rád zábavu a užíváš si každou vteřinu? Věříme, že takhle by mělo vypadat zaměstnání!

Prodejna Pepe Jeans v Premium Outlet Prague Airport hledá přímo Tebe!

Co o sobě můžeme prozradit?

Jsme flexibilní, dynamičtí a vždy aktuální s tím, co se děje a naše prodejny mají nejlepší týmy!

Benefity:

  • Skvěle propracovaný bonusový systém, díky kterému můžete dosáhnout i na 13. plat.
  • Každých 6 měsíců nové pracovní uniformy.
  • Stravenky
  • Skvělý tým lidí, který je vždy připraven pomoci.
  • Práce pro mezinárodní módní značku.

  • co čekáme od váS

    Zákaznický servis

    • Řešení dotazů zákazníků a splnění cílů obchodu.
    • Obsluha zákazníků podle standardů naší značky.
    • Provádění transakcí na pokladně tak, aby zákazníci nečekali.
    • Znát a oblékat naše nejprodávanější kusy.

    Prodej

    • Důraz na naplnění osobního prodejního cíle a cíle celé prodejny.
    • Plnění plánu dokáže významně ovlivnit vaši mzdu.

    Vzhled obchodu

    • Udržovat obchod podle VM standardů společnosti.
    • Udržovat a organizovat sklad prodejny.
    • Udržovat inventární ztráty na minimu.
    • Doplňovat zboží na prodejně.

    Profesionální vystupování

    • Dodržovat kodex pracovního oblékání
    • Zúčastňovat se informačních schůzek.
    • Rozvíjet a udržovat dobré pracovní vztahy se všemi kolegy.
    • Být tím nejlepším reprezentantem značky.

    Požadavky:

    • Zkušenost v obchodu minimálně 1 rok, zkušenost z fashion retailu výhodou.
    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

    Kontaktní údaJe

    napiŠte nám