Majaland získal mezinárodní cenu Golden Pony ® Award (GPA)

maJaland zíSkal mezinárodní cenu golden pony ® award (gpa)

V kategorii: dokonalost v odvětví volného času

Cenu Golden Pony® Award (GPA) pořádá časopis Games&Parks Industry Magazine a je udělována subjektům zábavního průmyslu, tedy například různým typům zábavních parků, aquaparkům, provozovatelům výstavišť až po dodavatele atrakcí, osobnostem v tomto odvětví až po mnoho dalších typů podnikání, které postupně vstoupily na zábavní trh: indoor a venkovní rodinná zábavní centra, multifunkční herny, komplexy kin, zážitková nákupní centra, sportovní zařízení, interaktivní zábavní centra a další.

Při udělování ceny je zohledněn talent nebo inovace, vztah k zákazníkům, soulad s vlastní tradicí nebo brilantní vyčlenění ze skupiny, ať už na mezinárodní, popř. místní úrovně. Rozšiřuje se také na malé a střední podniky a na odborníky, kteří pracují na špičkové úrovni v méně rozvinutých geografických oblastech nebo v rámci omezených rozpočtů. 

Od prvního ročníku, který proběhl v roce 2002 v Rimini (Itálie), tato událost rostla a dnes je prestiž GPA nesporná a mezinárodně uznávaná. 

Mezinárodní Cenu Golden Pony ® Award (GPA) za dokonalost v odvětví volného času získal za rok 2022 i Majaland Praha. Cenu za Majaland přebírali Otto Jerman (Entertainment&Services Director) a Miroslav Ducháč (COO Majaland Praha).

Oficiální stránky GPA zde 
redakce Majaland - 30.08.2023