BLACK FRIDAY


24.- 27. liStopadu


Výhodné nákupy se slevami až 80 % pokračují až do neděle

Nestihli jste Black Friday Night Shopping? Nevadí! Slevová jízda pokračuje až do neděle. Kromě mimořádně výhodných nabídek našich obchodů si užijete i jedinečnou zábavu v Malajandu a Dinosaurii. Milovníky ikonických vozů pro změnu nadchne více než 200 krasavců v Engine Classic Cars Gallery. A nezapomeňte si nákupy a zábavu zpříjemnit nějakou dobrotou v našich výtečných restauracích nebo lahodnou kávou a něčím na zub v našich útulných kavárnách.

Těšíme se na vás všechny!

Batohy a školní potřeby?

vybavte děti do Školy

Ať už jdou vaše děti do první třídy či na střední školu, u nás seženete batohy jak pro prvňáčka, tak pro dospívající děti. Školní aktovky s oblíbenými hrdiny z animovaných filmů, roztomilé batůžky na školní výlety i sportovní tašky na tělocvik. A to není vše. Zápisníky, bloky, deníčky, pastelky i školní penály. U nás se vybavíte do školy za outletové ceny.

Tělocvik či sportovní kroužek?

vybavte děti na Sport

Máte doma malého hokejistu či sportovní gymnastku? Nezáleží na tom, jaký sport vaše dítě baví, v našem outletu seženete stylové sportovní oblečení na běh, fotbal, turistiku i do fitness. Oblečení na tělocvik či do sportovního kroužku vyberete snadno. Máme vše od ponožek přes plavky po teplákové soupravy z funkčních materiálů. Tak neváhejte a oblečte do kvalitních a stylových značek i svého malého sportovce. 

Teplejší oblečení na podzim?

vybavte děti na novou Sezónu

Potřebují vaše děti nové mikiny, bundy, džíny či vesty? Za výhodné outletové ceny nakoupíte i oblečení na novou sezónu, takže nebudete překvapeni ani nestálým a pochmurným počasím, které vládne podzimu. Ať už hledáte oblečení vhodné do školy, do města, na hřiště či do parku, u nás si vyberete jak kvalitní outdoorové oblečení, tak stylové oblečení, ve kterém děti zazáří mezi spolužáky. 

Dokonale padnoucí oblek či elegantní šaty?

vybavte Se do práce

Návrat po dovolené do práce může být těžký. Zpříjemněte si pracovní povinnosti díky kvalitnímu a slušivému oblečení. U nás seženete dokonale padnoucí obleky, společenskou obuv, šaty a kostýmky, košile, kravaty, kabelky i pánské aktovky. Nevzdávejte se pohodlí ani v práci, u nás si vyberete to pravé za outletové ceny a proškolený personál vám vždy ochotně poradí. 

Sleva 100 kč na vStupné

Nakupte cokoli v obchodech outletu POP Airport, s účtenkou se zastavte na Infocentru POP Airport a získáte slevu 100 Kč na vstupenku do Dinosaurie.

zjistit více

Sleva 100 kč na vStupné

Nakupte cokoli v obchodech outletu POP Airport, s účtenkou se zastavte na Infocentru POP Airport a získáte slevu 100 Kč na vstupenku do Majalandu.

zjistit více

odpolední happy hourS

Pondělí až čtvrtek od 17:00 do 20:00 vstup do Majalandu jen za 199 Kč

více

odpolední happy hourS

Pondělí až čtvrtek od 17:00 do 20:00 vstup do Dinosauria Museum Prague jen za 199 Kč

více