Pronajměte Si zabezpečené VIP kryté parkovací Stání pro Svého "miláčka"


Hledáte bezpečné a pohodlné parkování pro svůj vůz? Tak jste ho právě našli. V našich privátních garážích nabízíme prostorná stání, možnost zajištění ručního mytí, leštění, luxování a tepování. Zajistíme i běžný servis dle požadavku či potřeby a v případě zájmu se postaráme i o zimní údržbu (dobíjení, startování a další). Díky vysoké úrovni zabezpečení můžete své parkovací místo bez obav využívat pro celoroční i krátkodobé parkování.

elektronický vStupní SyStém

Zabezpečení vašeho vozu je na prvním místě. Proto se ke svému parkovacímu místu dostanete pouze na osobní kartu. Samozřejmostí je i moderní kamerový systém se záznamem a nepřetržitá bezpečnostní služba s dispečinkem.

autobaterie, dobíJení

Každé parkovací stání je připraveno na napojení udržovací nabíječky pro klasické autobaterie. Pokud si budete přát, zajistíme vám i profesionální údržbu včetně dobíjení a startování. Všichni milovníci motorismu moc dobře vědí, jak důležitá je pravidelná péče o vůz, stejně tak i zimní údržba.

autoServiS, prodeJ

Provádíme celkový servis moderních automobilů, youngtimerů i klasických vozů. Vždy se můžete spolehnout na pečlivou údržbu, důsledné řešení závad, kvalifikované provádění oprav, kompletní vyřízení administrativních náležitostí, připravenou odtahovou službu a pohodlí spojené s úsporou času.  Nabízíme i kompletní prodejní služby pro všechny druhy automobilů.

mytí, čiŠtění vozidel, ochrana karoSerií

Je vaše auto srdeční záležitostí? Chcete, aby zářilo jako diamant? Nechte to na nás. Zajišťujeme kompletní čištění vozů: ruční mytí a voskování karosérií, leštění a keramickou ochranu laků, ruční čištění interiérů, impregnaci textilního a krémování koženého čalounění či polepy ochrannou folií.

2 500 kč vč. dph / měSíc

Cena za parkovací místo, v případě většího množství aut jsou ceny individuální.

máte záJem?

Napište nám