retailová příležitoSt roku je tady!

POP Airport Se rozŠiřuje

obchodní
plocha 31 000 m2
nová plocha pro zábavu 16 000 m2

Rosteme a vy můžete růst s námi. Aktuální obchodní plochu o rozloze 31 000 m 2 s 80 obchody rozšiřujeme o úžasných 16 000 m2 zábavy. Díky dvěma unikátním projektům světového formátu Dinosauria Museum Prague a Majaland Praha se návštěvnost v POP Airport zvýší na dvojnásobek.

Pojďte se na ně podívat zblízka!

Unikátní ceSta do pravěku

 • Originální koStry dinoSaurů
 • Modely v životní velikoSti
 • Opravdová atmoSféra pravěku
 • 5D experience zábavní zóna
 • Interaktivní edukativní kruh
 • expozice Paleo Art

DinoSauria MuSeum Prague

Zatoužili jste někdy po cestě do pravěku? V září 2021 se otevřelo Dinosauria Museum Prague s největší soukromou sbírkou fosilií reálných koster dinosaurů na světě s ambicí ji dál rozšiřovat.

Světu dobrodružství a poznání vládnou monstrózní fosilie, některé z nich staré i přes 150 milionů let. 25 metrů dlouhý gigantický Diplodocus, jeden z největších tvorů, který kdy chodil po Zemi, rohatý Triceratops, obrněnec větší a těžší než tank, pár hbitých mořských predátorů Mosasaurů a dravý Allosaurus, nebezpečný masožravec, který naháněl hrůzu všude, kam vkročil. Kromě pravých koster nabízí Dinosauria Museum Prague věrné modely nejikoničtějších dinosaurů v životní velikosti včetně obávaného Tyrannosaura Rexe, kino, profesionální edukativní programy a moderní multismyslovou zábavu s 5D technologií včetně virtuální a rozšířené reality. Výjimečný zážitek umocňuje i design muzea od renomovaného světového projekčního studia.

NejvětŠí zábavní
park v čeSku

 • 9 000 m2 indoor zábavy
 • 4 000 m2 outdoor zábavy v roce 2023
 • Impozantní tematické atrakce
 • 30 metrů dlouhá Skluzavka a více
 • PoStavičky Včelky Máji nebo Vikinga Vica

Majaland Praha

Jaké to bude v pohádkovém světě Majalandu Praha? Ocitnete se v tom největším zábavním parku v České republice o rozloze 13 000 m2.

Ohromí vás patnáct impozantních atrakcí včetně vnitřní horské dráhy, kdy se řítíte závratnou rychlostí územím Vikinga Vica, třicetimetrové skluzavky s převýšením devíti metrů, naklánějícího se "motýlího" řetízkáče s šestnáctimetrovou dráhou letu, simulace volného pádu z desetimetrové výšky a spousty dalších. A to není zdaleka všechno, co v Majalandu čeká. Připravte se na setkání s hvězdami! Těmi nejobletovanějšími budou určitě Včelka Mája se svými kamarády nebo Viking Vic. Vedle atrakcí, celodenní zábavy a audiovizuálních zážitků ve stylu populárních animovaných filmů si budete moct osladit den i v kavárnách, restauracích a stáncích s dobrotami. A od roku 2023 se bude řádit i na obřím venkovní hřišti! Tak co říkáte, nezní to jako... v pohádce?

Během roku 2021 se POP Airport stal největším outletovým a zábavním centrem v Evropě. Nabízí unikátní kombinaci nejvýhodnějších nákupů a zábavy pro celou rodinu, kterou nikde jinde nenajdete.

DinoSauři VIRTUÁLNÍ realita

Multismyslová hra Dinosauři VR je naprostá špička ve světě virtuální reality. Nejmodernější technologie

vás přenese 80 milionů let zpátky do minulosti, na dobrodružnou cestu pravěkou džunglí, kde pohlédnete do tváře největším gigantům naší planety včetně nelítostného Tyrannosaura Rexe. Nezapomenutelným zážitkem je i pátrání po legendárním dinosaurovi, let krajinou na virtuálních kluzácích, osvěžení u vodopádu či selfie s dinosaury. Dokonalé iluze je dosaženo pomocí nejmodernější technologie virtuální reality, headsetů HP Reverb s rozlišením 2 160 x 2 160 bodů na jedno oko a trackovacího systému s více než 50 kamerami. Kombinace větráků a topení zintenzivňuje iluzi pohybu pravěkou džunglí a vibrační podložce vám umožní ucítit otřesy země, když kolem kráčejí dinosauři. Už z toho máte husí kůži?

Interaktivní vyhlídková teraSa

Interaktivní vyhlídková terasa je to nejlepší místo v Praze na pozorování vzlétajích i přistávajících letadel.

Máte je totiž skoro na dosah ruky! A díky velkoplošným obrazovkám a interaktivnímu informačnímu systému si můžete být jistí, že vám nic neuletí… ani nepřistane bez povšimnutí. Vizuální podívaná je obohacena o live přenos komunikace mezi pilotem a řídicí věží Letiště Václava Havla Praha, takže si přijdete jako byste seděli přímo v kabině. POP Airport s interaktivní vyhlídkovou terasou je také ideálním místem na trávení času mezi dvěma lety nebo při čekání na své blízké. Díky aktuálním informacím v reálném čase, včetně případného zpoždění, je možné si přesně načasovat odjezd směrem na letiště a zkrátit si čekání příjemnými nákupy nebo občerstvením v některé z restaurací nebo kaváren.

engine claSSic carS Gallery

Engine Classic Cars Gallery je exkluzivní sbírka 200 automobilových veteránů z dob, kdy auta bývala uměním.

Mezi více než dvěma sty cestovními, sportovními i soutěžními vozy v původním nebo renovovaném stavu naleznete světové legendy značek Ferrari, Aston Martin, Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Citroen, Lancia, BMW, Audi, ale i českou Tatru nebo ojedinělou sbírku Porsche. Jste automobiloví nadšenci? Pak určitě oceníte naše klenoty na čtyřech kolech jako Lancii Stratos HF, která řádila na závodech rallye po celém světě, Alpine A110, ztělesnění francouzské elegance, Aston Martin DB2/4 Mk III, vůz oblíbený slavným agentem 007 nebo Porsche 911 Turbo, které je symbolem sportovního svezení již přes 50 let. Prozatím jsme v CÍLI, ale na místě toho na vás čeká ještě mnohem, mnohem víc. Třeba i možnost v některém z vybraných vozů odjet!

reStaurace a kavárny

Zákazníci mohou trávit čas ve 3 restauracích a 2 kavárnách s prvotřídním servisem.

POP airport je nejkráSnějŠím nákupním centrem

 • 31 000 m2 obchodní plochy
 • 80 obchodů, 200 značek a více
 • Prémiové nakupování za outletové ceny
 • celoroční Slevy 30 – 70 %
 • Jen 5 minut od letiŠtě
 • deSign ve Stylu ulic Staré Prahy

Kromě fascinující zábavy si návštěvníci v nejkrásnějším nákupním centrum s prestižním oceněním Best of Realty 2018 samozřejmě užijí i nejvýhodnější nakupování za outletové ceny. Nádherné bulváry a atraktivní uličky ve stylu Staré Prahy lákají do 80 obchodů se světovými značkami jako Calvin Klein, Nike, Adidas, Karl Lagerfeld, Guess, Diesel a mnohé další.

Tato unikátní kombinace nejvýhodnějších nákupů a zábavy pro celou rodinu na jednom místě znamená obrovský potenciál do budoucna a jistotu vysoké návštěvnosti napříč cílovými skupinami. Čeká nás skvělá společná budoucnost. Již brzy se připojí tyto značky, i Vy můžete být součástí!

nové značky

Brzy budou představeny další známé značky.

Footfall +100%
SaleS +60%
Ø DenSity 3 500 eUR/m2

Prodávejte tam, kde Vám nabídnou nejlepŠí podmínky

Obratový nájem na první rok
Fixní nájem neplatíte
Plně vybavené jednotky

kontaktuJte náS

Zjistěte, jaké podmínky můžeme nabídnout právě Vám