wellenSteyn

WellenSteyn

Pokud hledáte opravdu kvalitní bundu s těmi nejlepšími vlastnostmi do zimy i tepla, a to vše včetně vrcholného módního zpracování, tak by vaše kroky měly vést do obchodu Wellensteyn. 

Firma věnující se především výrobě kvalitních bund a kabátů vznikla už v roce 1940. Zakladatelem společnosti byl Adolf Wuttke, který mě již dřívější obchodní zkušenosti. Původně podnikal jako prodávat svařovacího drátu a vybavení pro loděnice. 

Společnost Wellensteyn nese ve svém znaku rudého erbu helvétský kříž podobný tomu švýcarskému. Jedná se o rodinnou společnost s velkou tradicí, nýbrž i v dnešní době je kompletní správa firmy Wellensteyn stále v područí rodiny Wuttke. Nynější majitel Thomas Wuttke je dokonce příslušníkem už čtvrté generace rodiny, která se o tuto společnost stará.

Společnost Wellensteyn se může pyšnit jedněmi z nejlepších produktů v oblasti funkčních bund. V prodeji se vždy vyplatí sledovat nejen estetické aspekty, ale především vlastnostmi bund. Ty společnost vyrábí do běžných i zcela extrémních podmínek. Vždy se zárukou té nejvyšší kvality.

Značku Wellensteyn naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody