volcom

Volcom

Volcom je společnost se zaměřením především na módu spjatou s boardovými sporty. Vznikal v roce 1991 díky zakladatelům R. Woolcottovi a T. Hallovi. Zajímavostí je, že motivací pro založení vlastní módní společnosti byl skateboardový „trip“ v roce 1991.

 

Obchodní strategie Volcomu se již od svého zrodu zaměřovala velice aktivně na cílové publikum. V roce 1995 se stal prvním profesionálním sponzorovaným skateboardistou Chet Thomas a v témže roce vznikla dceřiná společnost Volcom Entertainment se zaměřením na akční sportovní snímky.

 

První kamenná prodejna s módou Volcom byla otevřena roku 2002 v americkém Los Angeles. Následována byla dalšími prodejnami v USA, Kanadě i ve světě.

 

V sortimentu Volcom najdeme především sportovní oblečení jako jsou mikiny, trička či kšiltovky se zaměřením na skateboardy. V nabídce nechybí dokonce ani surfařské plavky a další produkty se zaměřením na boardové sporty.

 

Značku Volcom naleznete v outletovém obchodu Rider´s Brands, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Horsefeathers či Fox. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody