twinSet

TwinSet

Společnost Twinset je další ze zástupu kvalitních italských módních značek. Na svět se dostala v roce v roce 1982 v Miláně, kde má sídlo dodnes. Zakladateli značky jsou Simona Barbieri a Tizian Sgarbiho na pozici vedoucího obchodu.

Původním výrobním artiklem společnosti byly stejnojmenné svetry na jejichž výrobě si společnost získal renomé kvalitní módní společnosti. V průběhu času se však vyvíjela dál a na konci 90. let už zdaleka neplatilo, že společnost vyráběla pouze svetry.

Módní styl značky Twinset se soustřeďuje na aktuální módní trendy, které hýbou světem. Veškeré kousky v nabídce jsou tedy nadčasové a rozhodně zapadnou to aktuálního trendu. V nabídce najdete kompletní sortiment oblečení, spodního prádla i módních doplňků, které zaujmou především dámskou klientelu. Unikátností společnosti je i zakázková výroba na míru, kterou každá módní značka rozhodně otevřeně nenabízí.

Značku Twinset naleznete v outletovém obchodě My Style Milano, které se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody