tuScany leather

TuScany leather

Dlouholetá tradice řemeslného zpracování, zkušenosti v italských vzorech a materiálech, pozornost k detailu, spolu s moderním designem, to jsou italské kožené tašky Tuscany Leather.

 

Mezinárodně uznávaná značka Tuscany Leather garantuje původ a kvalitu použitých materiálů, a je šetrná k životnímu prostředí. Značka má laťku vysoko posazenou, co se týče standardů kvality a to jak v produktu tak služeb.

 

Tuscany Leather je známá po celém světě díky dlouholeté tradici některých opalovacích metod a výrobních technik. Všechny jejich výrobky jsou opáleny podle tradičního Florentine procesu opalování, uměním, jež má kořeny, které sahají až do středověku a bylo předáno až k dnešním koželuhům. Tento proces zahrnuje použití výhradně rostlinných extraktů bez použití chemických látek. Spolu s nejjemnější kůží a vysokou úrovní zpracování italských řemeslníků patří kožené výrobky Tuscany Leather k nejvíce žádaným po celém světě.

 

Značku Tuscany Leather naleznete v outletovém obchodu Piquadro, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody