truSSardi

TruSSardi

Při definování značky Trussardi mě napadá jedno slovní spojení: „Předběhla svou dobu”. Značka Trussardi byla založena v roce 1911 v Bergamu jako továrna na výrobu rukavic. Nyní je světovou značkou, která si bezpochyby může nárokovat to, že je první italskou „lifestylovou“ značkou.

Nicola Trussardi, který v 80. letech 20. století proslul jako vizionář s nakažlivou chutí do života, vytvořil koncept životního stylu reprezentujícího dostupnost značky. Značka Trussardi, odvážně zpochybňující konvence módy a luxusu, se zaměřila  na reprezentování způsobu života „prêt-à-vivre“. Zahrnuje vše od oblečení a doplňků po domácí design, umění, jídlo a vše, co se nachází mezi tím.

Vize dostupného a dynamického životního stylu zůstává pevnou součástí naší podstaty.
Trussardi snoubí nadčasovou eleganci s globálním smýšlením a po celou dobu je tato značka
prostoupena autentickou milánskou duší.

Trussardi je dnes rozšířeno do více než 27 světových zemí. Nabízí ve svých prodejnách kompletní módní sortiment pro muže, ženy i děti. Přijďte nás navštívit každý v den běžné otevírací době od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody