the hat cz

The hat cz

Že jsou klobouky již dávno zapomenutou módou, která nemá v mladém světě co dělat? Ale kdepak, to je velký omyl! Klobouky mají v lidském světě ohromnou tradici. V některých zemích jsou ukázkou společenského postavení a v jiných zase vyhledávaným módním doplňkem.

 

Ať již platí první nebo druhé, tak neexistuje země, kde by se klobouk ztratil. The Hat je značka, která se snaží svým klientům nabídnout ten nejširší možný výběr klobouků. Ve všech ohledech tak najdete desítky klobouků v různých typech, barvách i velikostech.

 

Základní idea The Hat spočívá v širokém výběru klobouků pro všechny věkové kategorie. Rovněž také pro dámy i pány. Najdeme zde moderní minimalistické klobouky, stejně tak i běžné tradiční klobouky pro opravdové gentlemany a speciální příležitosti. Decentní klobouky pro dámy pak mohou sloužit jako jednoduchá ozdoba zvýrazňující dámské rysy.

 

Značku The Hat naleznete ve stejnojmenném obchodu, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Stetson či Borsalino. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody