tchibo

TCHIBO

Kdo by neznal značku, která se proslavila jako jedna z nejlepších běžně dostupných káv. V poslední době se Tchibo dokonce začalo angažovat i v oblastní spotřebního zboží. Stále však zůstává v podvědomí klientů především díky vynikající kávě, což dokazuje taktéž znak zlatého kávového zrna na modrém pokladu.

 

Společnost byla založena v roce 1949 v německém Hamburku, kde dodnes sílí ředitelství společnosti. Tchibo je jedna ze společností, která dokáže efektivně pracovat s konkurencí. S ní se dokázala vypořádat dříve, než společnost začala šířit své aktivity mimo Německo. V průběhu devadesátých let minulého století pak začal země expandovat i do dalších zemí Evropy, včetně České republiky.

 

V sortimentu Tchibo najdeme jako hlavní artikl delikátní kávu, kterou nám ve většina prodejen čerstvé namelou a připraví. Mimo samotné kávy se Tchibo začalo rovněž realizovat v oblasti sportovních a volnočasových kolekcí oblečení a spotřebního zboží.

 

Značku Tchibo naleznete ve stejnojmenné prodejně, která se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody