SwarowSki

SwarowSki

Krystaly Swarovski jsou jedny z nejhezčích šperkařských výrobků. Šperky se vyrábí z broušeného křišťálového skla a syntetického zirkonu nejvyšší kvality. Společnost byla založena v roce 1862 v okolí Jablonce nad Nisou, který je sklářským průmyslem celosvětové proslulý.

 

Jedna ze sériových skláren se dokázala rozrůst na nejpopulárnější značku křišťálového skla na světě. Dnes již má přes 20 000 zaměstnanců a své výrobky prodává ve více jak 40 zemích světa. Swarovski je značka určená hlavně pro dámy, které si ji oblíbily díky kouzelnému spojení třpytu ve stříbrných komponentech.

 

Především stříbrné náušnice Swarovski jsou jedním z nejvyhledávanějších výrobků. V záplavě dalších šperků Swarovski si své oblíbené najdou i milovníci přívěšků, hodinek či piercingů do pupíku.

 

Značku Swarovski naleznete v outletovém obchodu Bohemia Crystal, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Preciosa či Crystalex. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody