StetSon

StetSon

Pravý nádech americké módy na jednom místě. Přesně to najdete v moment, kdy vstoupíte do outletu Stetson v Praze. Jedná se o značku s dlouhou americkou tradicí, která se od vzniku pochopitelně odráží v módním výrazu svých výrobků.

 

Značka byla založena v roce 1865 a není to dávno, co oslavila své 150 výročí. Řadí se tak mezi nejstarší a nejtradičnější značky k nalezení v . Zakladatelem byl Američan John B. Stetson.

 

Firma Stetson pronikla na evropský trh právě odlišným americkým pojetím módy. Mezi nejunikátnější produkty patří originální kovbojské klobouky Stetson. Tím nabídka pochopitelně nekončí. V sortimentu naleznete i běžné klobouky Stetson, bekovky Stetson anebo různorodé módní doplňky.

 

Značku Stetson naleznete v outletovém obchodu The Hat, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Borsalino či Mayser. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00. 

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody