Salomon

Salomon

Salomon je francouzská značka specializující se na prodej outdoorového, sportovního a lyžařského vybavení.  V nabídce společnosti najdete především velice kvalitní funkční prádlo, obuv a také bundy s těmi nejlepšími vlastnostmi.

 

Společnost byla založena Francise Salomonem a rodinou v roce 1947. Současné sídlo společnosti je ve městě Méty ve Francii a hlavní obchodní aktivitou je výroba a prodej lyžařského vybavení. Společnost v průběhu roku 1997 částečně vešla pod křídla výrobního giganta Adidas. V roce 2005 pak společnost přešla do područí obchodního koncernu Amer sports.

 

Salomon mimo svých vlastních prodejních artiklů v roce 1991 podepsal smlouvu s výrobci lyží Fischer ohledně užívání tehdy nejmodernějšího lyžařského vázání. Po přechodu společnosti Fischer k přímému konkurentovi společnosti Salomon se musela francouzská značka postavit zcela na své vlastní nohy. To se ji povedlo a dnes vám Salomon nabízí to nejkvalitnější lyžařské zboží na trhu.

 

Značku Salomon naleznete ve stejnojmenném obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody