Salamander

SALAMANDeR

Populární značka Salamander vznikla v roce 1904 v Německu. Společnost založili obuvník Jakob Siegel a obchodník s kůží Max Levi a postupně vybudovali značku, která dnes patří mezi nejznámější evropské obuvnické firmy. V současné době společnost provozuje více než 30 poboček v Rakousku a přibližně 170 obchodů v Německu, Francii, České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku a charakterizuje ji prvotřídní kvalita za dostupné ceny.

 

V současnosti patří společnost Salamander do skupiny ara AG a jejím mottem je, že „obuv je ten nejhezčí způsob, jak se vyjádřit.“ Tak si přijďte vybrat z široké nabídky dámské a pánské módní obuvi Salamander a vyjádřete svůj styl a osobnost po svém.

 

Kromě vlastní značky Salamander najdete v síti obchodů i širokou nabídku obuvi, kabelek a doplňků od dalších předních světových výrobců. Zakoupíte zde prestižní značky, jako jsou Högl, Paul Green, Tommy Hilfiger, Gant, Hugo Boss, Clarks, Rieker a mnohé další.

 

Značku Salamander naleznete ve stejnojmenném obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody