roxy

Roxy

V roce 1990 se značka Quicksilver rozhodla pro samostatnou větev módy – pro dámy.  Tehdy se se měla zaměřit na oděvy pro surfování – u žen se v této oblasti nacházela díra na trhu. Plavky Roxy zaznamenaly úspěch. Díky okamžité popularitě značka brzy rozšířila svůj sortiment na sportovní oblečení, výběr denimu a oblečení pro zimní aktivity.

 

Rok 1993 představoval pro Roxy další průlom, jelikož tento rok se stala součástí značky tehdy vedoucí sportovkyně světového poháru v surfování Lisa Andersen, která je označována jako nejvlivnější surfařka historie.

 

Dnes je Roxy dobře známá značka se specifickým logem připomínající srdce tvořené dlaněmi, které svou podobou odkazuje na Quicksilver. Mezi produkty už jsou nabízeny i doplňky, boty, batohy, šaty - zkrátka vše co může aktivní žena dnes potřebovat.  To vše s nenapodobitelným duchem definovaným mottem - Odvážná, sebevědomá, přirozeně krásná, zábavná, živá: Roxy.

 

Značku Roxy naleznete v outletovém obchodu Quiksilver, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako například DC. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody